Narzędzia nitujące

Niezależnie czy poszukują Państwo rozwiązań akumulatorowych, hydraulicznych, pneumatyczno-hydraulicznych ręcznych czy do zastosowania na linii produkcyjnej, przygotowaliśmy najlepsze narzędzia nitujące.

Szybkie nitowanie

Speed Rivets to nowoczesna technologia, zapewniająca szybkie nitowanie, jednocześnie nie tracąc na jakości wykonanych działań. Dziś możemy zaoferować i Państwu skorzystanie z tego rewolucyjnego rozwiązania.

Nity - nitonakrętki

W asortymencie uwzględniliśmy elementy odpowiedzialne za trwałe zamocowanie płaskich komponentów. Wykorzystywane są do tego nity oraz nitonakrętki, które wykonujemy z między innymi stali nierdzewnej i aluminium.

Normalia

Proponujemy Państwu takie normalia, jak wkręty dociskowe (z między innymi końcem płaskim lub stożkowym), podkładki, pierścienie wewnętrzne i zewnętrzne, a także nakrętki kwadratowe oraz śruby z uchem lub zamkowe.

SERWIS

serwis1

Zależy nam, aby kupiony u nas sprzęt zawsze prawidłowo realizował wszystkie zadania, wyróżniając się znakomitym stanem technicznym. Dlatego częścią świadczonych przez nas usług jest bieżący serwis narzędzi.

Dzięki wieloletniej obecności na rynku i współpracy z wieloma firmami produkcyjnymi, SLAVI może dziś zaoferować Państwu najwyższej jakości narzędzia pneumatyczno-hydrauliczne, akumulatorowe oraz ręczne. Zapewniają one znakomitą dokładność pracy, gwarantując jednocześnie niskie koszty oraz oszczędność czasu. Proponujemy również takie elementy złączne, jak nity i nitonakrętki, w tym między innymi cylindryczne, otwarte, zamknięte oraz sześciokątne.

Wszystkie doskonale sprawdzą się podczas prowadzonych przez Państwa działań. W asortymencie SLAVI znajdą Państwo również łączniki wciskane, a w tym między innymi śruby, kołki wciskane oraz prasy. Zachęcamy także do sprawdzenia na czym polega technologia Speed Rivets, dzięki której zwiększy się wydajność realizowanych zadań.

SLAVI świadczy bieżący serwis sprzętu, aby nasze narzędzia pozostały w jak najlepszym stanie technicznym, nawet przez bardzo długi okres czasu. Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą już dziś oraz do nawiązania z nami współpracy!