Fastener Poland 2019

Już w październiku z przedstawicielami naszej firmy będzie można spotkać się na kolejnym branżowym wydarzeniu!

Fastener Poland 2019

Nie tak dawno uczestniczyliśmy w poznańskich przemysłowych targach ITM Europe 2019. Miło nam poinformować, że SLAVI obecne będzie również w październiku w Krakowie, podczas Fastener Poland 2019.

Trzecia edycja Międzynarodowych Targów Elementów Złącznych i Technik Łączenia Fastener Poland odbędzie się w dniach 8-9 października w Centrum Targowo-Kongresowym EXPO Kraków. Zeszłoroczna edycja zgromadziła niemal dwustu wystawców z całego świata i około 4000 zwiedzających. Jak będzie w tym roku?

Relacja z ITM Europe

Cztery dni, około tysiąca wystawców z całego świata i niemal sześćdziesiąt nowości i rynkowych premier – tak najkrócej można podsumować zakończoną kilka dni temu kolejną edycję poznańskich przemysłowych targów ITM Europe.

Nasz zespół wśród wystawców ITM

Poznańska impreza coraz częściej wymieniana jest jako jedno z najważniejszych wydarzeń branżowych w Europie. Przez cztery dni braliśmy udział w spotkaniach, panelach i wykładach z zakresu innowacyjnych maszyn i technologii dla takich gałęzi przemysłu jak motoryzacja, transport, plastyczna obróbka metalu, obróbka powierzchni czy spawalnictwo i hutnictwo. Nasza obecność na targach nie ograniczała się jednak do uczestnictwa w panelach, wykładach i zapoznawaniu się z innowacyjnymi rozwiązaniami proponowanymi przez inne przedsiębiorstwa. W tym roku – obok przedstawicieli firm między innymi z Chin, Francji, Holandii, Niemiec, Tajwanu czy Wielkiej Brytanii – byliśmy jednym z wystawców, którzy prezentowali swoje najnowsze osiągnięcia.

Nowości w ofercie FAR

Wraz z końcem czerwca w ofercie naszej firmy pojawiły się nowe artykuły wyprodukowane przez renomowanego producenta elementów złącznych - firmę FAR. Firma ta specjalizuje się w wytwarzaniu wysokiej jakości nitów zrywalnych i nitonakrętek (miedzianych, aluminiowych, ze stali nierdzewnej czy ocynkowanej), zarówno standardowych, jak i specjalnych, produkowanych na indywidualne zamówienie klienta.

Wśród nowości firmy FAR, które możemy zaoferować naszym klientom znajdują się między innymi szczelne nity aluminiowe z gwoździem aluminiowym w różnych rozmiarach i długościach. Proponowane elementy z kategorii STANDARD wytworzone są z materiału, który doskonale znosi kontakt z twardymi powierzchniami i jest odporny na uszkodzenia mechaniczne - dzięki temu możliwe jest szybkie tworzenie trwałych połączeń materiałów drewnianych, metalowych oraz z tworzyw sztucznych.