Fastener Poland 2019

W dniach 8-9 października można się było spotkać z przedstawicielami naszej firmy na jednym z największych branżowych wydarzeń w kraju!

Fastener Poland 2019

SLAVI aktywnie uczestniczy w eventach branżowych, o czym świadczy nasz udział w poznańskich przemysłowych targach ITM Europe 2019, a w ostatnim czasie także w wydarzeniu Fastener Poland 2019 w Krakowie.

Trzecia edycja Międzynarodowych Targów Elementów Złącznych i Technik Łączenia Fastener Poland odbyła się w dniach 8-9 października w Centrum Targowo-Kongresowym EXPO Kraków. Poprzednia edycja - z 2018 roku -zgromadziła niemal dwustu wystawców z całego świata i około 4000 zwiedzających. W tym roku wydarzenie zgromadziło 210 wystawców, z czego około 72% stanowiły firmy zagraniczne z m.in. Austrii, Chin, Czech, Francji, Hiszpanii, Japonii, Szwecji, USA, Wielkiej Brytanii. W tak prestiżowym gronie marek, prezentujących swoje najnowsze rozwiązania, znaleźli się także przedstawiciele SLAVI.

Obecność na Fastener Poland 2019 była dla nas nie tylko dużym wyróżnieniem, ale również dowodem na to, że znajdujemy się w międzynarodowej czołówce dystrybutorów narzędzi pneumatycznych i pneumatyczno-hydraulicznych oraz różnego rodzaju akcesoriów.

SLAVI na Fastener Poland 2019 – stoisko D39

Co zaprezentowaliśmy w krakowskim Centrum Targowo-Kongresowym EXPO? Osoby, które odwiedziły nasze stoisko, mogły zapoznać się i przetestować głowice nitujące, stosowane w automatycznych systemach nitowania. Na targach zaprezentowaliśmy również jak działają te łatwe w obsłudze stacjonarne nitownice pneumatyczne.

Poza tym, przy naszym stoisku można było uzyskać informacje o innych narzędziach pneumatycznych marki FAR oraz urządzeniach do szybkiego nitowania. Chętnie dzieliliśmy się naszą wiedzą oraz udzielaliśmy porad w zakresie doboru najodpowiedniejszych rozwiązań pod kątem planowanych zastosowań.

Naszą wizytę w Krakowie oceniamy bardzo pozytywnie. Nie tylko dlatego, że mieliśmy okazję zaprezentować nowoczesne narzędzia tysiącom zainteresowanych osób. Nasz entuzjazm budzi również fakt, że ta impreza branżowa była kolejną okazję do poznania wielu wspaniałych ludzi, zarówno organizatorów i innych wystawców, jak również gości.

Nie ustajemy w dążeniach promowania naszej marki oraz jej rozwiązań wśród szerszego grona odbiorców, dlatego już szykujemy się na kolejne wydarzenia branżowe.

Relacja z ITM Europe

Cztery dni, około tysiąca wystawców z całego świata i niemal sześćdziesiąt nowości i rynkowych premier – tak najkrócej można podsumować zakończoną kilka dni temu kolejną edycję poznańskich przemysłowych targów ITM Europe.

Nasz zespół wśród wystawców ITM

Poznańska impreza coraz częściej wymieniana jest jako jedno z najważniejszych wydarzeń branżowych w Europie. Przez cztery dni braliśmy udział w spotkaniach, panelach i wykładach z zakresu innowacyjnych maszyn i technologii dla takich gałęzi przemysłu jak motoryzacja, transport, plastyczna obróbka metalu, obróbka powierzchni czy spawalnictwo i hutnictwo. Nasza obecność na targach nie ograniczała się jednak do uczestnictwa w panelach, wykładach i zapoznawaniu się z innowacyjnymi rozwiązaniami proponowanymi przez inne przedsiębiorstwa. W tym roku – obok przedstawicieli firm między innymi z Chin, Francji, Holandii, Niemiec, Tajwanu czy Wielkiej Brytanii – byliśmy jednym z wystawców, którzy prezentowali swoje najnowsze osiągnięcia.

Nowości w ofercie FAR

Wraz z końcem czerwca w ofercie naszej firmy pojawiły się nowe artykuły wyprodukowane przez renomowanego producenta elementów złącznych - firmę FAR. Firma ta specjalizuje się w wytwarzaniu wysokiej jakości nitów zrywalnych i nitonakrętek (miedzianych, aluminiowych, ze stali nierdzewnej czy ocynkowanej), zarówno standardowych, jak i specjalnych, produkowanych na indywidualne zamówienie klienta.

Wśród nowości firmy FAR, które możemy zaoferować naszym klientom znajdują się między innymi szczelne nity aluminiowe z gwoździem aluminiowym w różnych rozmiarach i długościach. Proponowane elementy z kategorii STANDARD wytworzone są z materiału, który doskonale znosi kontakt z twardymi powierzchniami i jest odporny na uszkodzenia mechaniczne - dzięki temu możliwe jest szybkie tworzenie trwałych połączeń materiałów drewnianych, metalowych oraz z tworzyw sztucznych.