Nowości w ofercie FAR

Wraz z końcem czerwca w ofercie naszej firmy pojawiły się nowe artykuły wyprodukowane przez renomowanego producenta elementów złącznych - firmę FAR. Firma ta specjalizuje się w wytwarzaniu wysokiej jakości nitów zrywalnych i nitonakrętek (miedzianych, aluminiowych, ze stali nierdzewnej czy ocynkowanej), zarówno standardowych, jak i specjalnych, produkowanych na indywidualne zamówienie klienta.

Wśród nowości firmy FAR, które możemy zaoferować naszym klientom znajdują się między innymi szczelne nity aluminiowe z gwoździem aluminiowym w różnych rozmiarach i długościach. Proponowane elementy z kategorii STANDARD wytworzone są z materiału, który doskonale znosi kontakt z twardymi powierzchniami i jest odporny na uszkodzenia mechaniczne - dzięki temu możliwe jest szybkie tworzenie trwałych połączeń materiałów drewnianych, metalowych oraz z tworzyw sztucznych.

Z końcem czerwca nasz asortyment poszerzył się także w kategorii nitów wysokowytrzymałych - w naszej ofercie pojawił się produkt TAMP AP INOX Ø 6,4. Wykonany ze stali nierdzewnej produkt charakteryzuje się wysoką wytrzymałością na wibracje oraz mechaniczną. Dzięki wysokiej odporności na drgania nit ten może być stosowany między innymi w środkach transportu oraz urządzeniach przemysłowych.

Ofertę aktualnych nowości uzupełniają nitotrzpienie stalowe z gwintem zewnętrznym CM oraz sześciokątne nitotrzpienie stalowe z gwintem zewnętrznym EM. Elementy te posiadamy w dwóch długościach. Długość śruby w nitotrzpieniach została zwiększona o 2 mm. Nie przeprowadzono natomiast żadnych zmian w zakresie grubości materiału, w którym mocuje się nitonakrętkę lub nitotrzpień.

Podczas przeglądania oferty producenta FAR, mogą się Państwo natknąć na nowe, zaktualizowane i uzupełnione tabele objaśniające właściwości i charakterystykę poszczególnych elementów złącznych. Odpowiedzialne za trwałe mocowanie komponentów produkty, które oferujemy Państwu w ramach nowości FAR, są wynikiem analiz i testów. Dzięki nim mamy gwarancję, że naszym klientom dostarczamy elementy umożliwiające jak najbardziej precyzyjne i wytrzymałe mocowanie elementów.

Najnowsze katalogi FAR znajdziecie Państwo pod linkiem poniżej:

FAR